O firmie

O firmie

Lift-Tech to rzetelny partner w biznesie o ugruntowanej pozycji na rynku. Działamy w branży wózków widłowych nieprzerwanie od 1999 roku. Od początku swojego istnienia firma zajmowała się profesjonalnym serwisem wózków widłowych renomowanych producentów: marek STILL, LINDE, JUNGHEINRICH, MORA i innych. Z czasem wzbogaciliśmy naszą ofertę o nowe usługi – sprzedaż oraz wynajem wózków widłowych. Po wprowadzeniu dodatkowych usług do oferty serwisu jesteśmy w stanie w pełni, efektywnie odpowiadać na zróżnicowane potrzeby i oczekiwania Naszych Klientów.

01.

Wiedza
i doświadczenie

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży. Zatrudniamy wyłącznie wysoko wykwalifikowanych ekspertów posiadających wiedzę oraz stosowne uprawnienia. To umożliwia nam świadczenie profesjonalnych usług serwisowych i doradczych w bardzo szerokim zakresie.

02.

Technologia

Dysponujemy flotą doskonale wyposażonych samochodów technicznych, dzięki czemu zdecydowaną większość usterek jesteśmy w stanie usunąć na miejscu u klienta. To ogranicza do minimum czas przestoju spowodowanego awariami i obniża koszty związane z naprawą serwisowanego urządzenia.

03.

Krótki czas
reakcji

Jesteśmy rzetelnym partnerem w biznesie. Cenimy zaufanie, jakim obdarzają nas Nasi Klienci, dlatego każde zgłoszenie serwisowe traktujemy priorytetowo, a w przypadku niemożności szybkiego usunięcia usterki zapewniamy urządzenia zastępcze.

04.

Kompleksowa
obsługa

Zajmujemy się serwisowaniem, dystrybucją oraz wynajmem markowych wózków widłowych o różnych parametrach pracy. Bogata oferta handlowa w połączeniu z profesjonalnym serwisem oraz dostawą części zamiennych do serwisowanych urządzeń sprawiają, że z łatwością możemy podołać każdemu zleceniu.