Serwis

Lift-Tech to profesjonalny serwis wózków widłowych z wieloletnim doświadczeniem w branży.

Zapewniamy kompleksową i fachową opiekę z szybkim czasem reakcji i naprawą na miejscu u Klienta. To pozwala na ograniczenie do minimum czasu przestoju spowodowanego awarią i związanych z nią kosztów.

Zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowanych i doświadczonych serwisantów posiadających specjalistyczną wiedzę w zakresie funkcjonowania wózków widłowych oraz stosowne uprawnienia. Do dyspozycji naszych pracowników oddajemy profesjonalnie wyposażone samochody serwisowe, dzięki czemu zapewniamy nie tylko szybki dojazd na miejsce awarii, ale również możliwość usunięcia usterki bez konieczności transportu uszkodzonego urządzenia na warsztat.

W przypadku poważnych awarii oferujemy możliwość skorzystania z urządzenia zastępczego. Od lat współpracujemy z bezpośrednimi importerami oraz producentami części zamiennych do wózków widłowych wszystkich marek. Wieloletnia współpraca owocuje krótkimi terminami realizacji zamówień oraz atrakcyjnymi cenami, dzięki którym możemy zaoferować Naszym Klientom kompleksową i fachową obsługę serwisową w naprawdę konkurencyjnych cenach.

Usługi serwisowe Lift-Tech to:

01.

Szybki czas reakcji

02.

Atrakcyjne ceny

03.

Wykwalifikowani specjaliści

04.

Wysokiej jakości części zamienne

05.

Naprawy na miejscu u klienta

06.

Dostęp do urządzenia zastępczego

Awaria

Nie jesteś klientem Lift-Tech?
To nie problem! Zadzwoń!
Zgłoszenia przyjmujemy pod numerem telefonu +32 750 19 70
Zgłaszając usterkę podaj model i numer seryjny wózka oraz szczegółowy opis awarii.